تفاوت چینی زرین درجه عالی و درجه یک

تفاوت چینی زرین درجه عالی و درجه یک

تفاوت چینی زرین درجه عالی و درجه یک

اکثر خریداران ظروف چینی در ایران با توجه به کیفیت محصولات و گارانتی و سرویس دهی مناسب شرکت چینی زرین را انتخاب می کنند و اولین موردی که در هنگام خرید محصولات چینی زرین با آن برخورد می کنند درجه کیفیمحصول است که با توجه به سوالات مکرر خریداران چینی زرین در این رابطه در نظر گرفتیم تا این مطلب را تهیه و در اختیار خریداران محترم چینی زرین از فروشگاه اینترنتی پرشین کالا قرار دهیم .

تفاوت چینی زرین درجه عالی و درجه یک

در ابتدا بایستی این مورد را بدانید که هیچ تفاوتی از نظر متریال و مواد استفاده شده در ساخت چینی زرین بین درجات کیفی مختلف وجود ندارد و این تعیین درجه کیفیت محصولات پس از تولید آنها و توسط کارشناسان کنترل کیفیت شرکت انجام می گیرد .

در بین تولیدات چینی داخل ایران می توان به جرات گفت که محصولات چینی زرین بالاترین سطح کیفیت و بسته بندی و سرویس دهی را دارا است و به راحتی با اجناس باکیفیت تولید خارج از کشور قابل رقابت و برابری است . در اکثر کارخانجات تولید چینی داخل ایران اجنای را از نظر کیفیت به دو گروه درجه یک و درجه دو تقسیم بندی می کنند ، که اجناس درجه یک اجناس سالم و اجناس درجه دو اجناس ایراددار آنها هستند .

تفاوت چینی زرین درجه عالی و درجه یک

ولی چینی زرین با توجه به کیفیت برتر محصولاتش و همین طور صادرات گسترده به اقصی نقاط جهان با کنترل کیفیت دقیق تر و چند مرحله ای و با استفاده از کارشناسان بسیار مجرب و دوره دیده در زمینه کنترل کیفیت محصول (که منجر به دریافت تعداد زیادی استانداردهای کیفی داخلی و خارجی شده است) محصولات خود را به چهار درجه کیفی مختلف تقسیم می کند ، درجه عالی ، درجه یک ، چینی یاسمن(برند دوم چینی زرین) و درجه سه

بایستی ذکر کنیم چینی زرین کنترل کیفیت محصولات خود را طی چند مرحله انجام می دهد ، ابتدا و بعد از اولین مرحله پخت چینی در کوره (چینی سفید) و قبل از اضافه کردن طرح و گل آرایی به آن محصولات چینی سفیدی که دارای ایرادهای جزئی هستند جدا شده و تحت عنوان چینی یاسمن (برند دوم چینی زرین) و با بکارگیری طرحها و گل آرایی های شلوغتر و پوشاننده تر برای پوشش ایرادات روی چینی سفید در بسته بندی و با آرم مخصوص چینی یاسمن عرضه می گردند ، مابقی ظروف بدون ایراد به مرحله طرح و رنگ و گل آرائی و سپس پخت مرحله دوم هدایت می شوند.

آرم چینی یاسمن (برند دوم چینی زرین) یا همان درجه دو

بعد از اضافه شدن طرح و گل آرایی و انجام پخت مرحله دوم محصولات وارد مرحله کنترل کیفیت شده و آن دسته از محصولاتی که در این مرحله دچهار ایراد شده اند تحت عنوان درجه سه بسته بندی و با آرم قرمز رنگ و یا عدد یونانی سه به رنگ قرمز در پشت ظروف قابل تشخیص هستند .

آرم درجه سه چینی زرین

ظروف باقیمانده که ایراد قابل مشاهده ای ندارند با توجه و ریز بینی و سخت گیری های بسیار به دو گروه درجه عالی و درجه یک تقسیم می شوند که می توان گفت افراد عادی و غیر کارشناس فرق چندانی بین این دو نمی توانند تشخیص دهند ، لذا با توجه به تفاوت قیمتی موجود در بازار اکثر خریداران بخاطر پرداخت مبلغ کمتر ظروف درجه یک را ترجیح می دهند .

تفاوت چینی زرین درجه عالی و درجه یک

تنها تفاوت بین درجه عالی و درجه یک را می توان کنترل کیفیت چندین باره و دقیق تر محصولات درجه عالی دانست که برای امر صادرات نیز از این ظروف استفاده می شود ، تا هیچ گونه کجی و تاب میلیمتری حتی در آن قابل مشاهده نباشد .

ظروف درجه عالی چینی زرین را می توان با آرم سیاه رنگ پشت محصولات و ظروف درجه یک چینی زرین با آرم سبز رنگ زیر قطعات محصول قابل تشخیص هستند . البته روی بسته بندی و کارتن محصولات نیز برچسبهایی برای تشخیص درجه کیفی وجود دارد .

آرم درجه عالی چینی زرین
آرم درجه یک چینی زرین

در مورد ظروف هتلی چینی زرین نیز این مطلب را در نظر داشته باشید که اخیرا ظروف هتلی درجه عالی و درجه یک هر دو آرم پشت آنها سبز رنگ شده است و تنها راه تشخیص ظروف هتلی عالی و یک برچسب روی کارتن محصولات است .

آرم درجه عالی و درجه یک ظروف هتلی چینی زرین

تفاوت چینی زرین درجه عالی و درجه یک

شما می توانید برای مشاهده کاتالوگ چینی زرین و تصاویر چینی زرین و تهیه انواع ظروف چینی زرین را با درجات کیفی عالی و یک از فروشگاه اینترنتی لوازم آشپزخانه پرشین کالا و با قیمتهای مصوب به عنوان نمایندگی شرکت چینی زرین به راحتی سفارش داده و با ارسال سریع درب منزل تحویل بگیرید .

kamran.m
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
ارسال دیدگاه